Z przyjemnością informowaliśmy Was, że już 19 listopada we wrocławskiej Hali Ludowej od godziny 18:00 usłyszeć będziecie mogli słynnego Holendra a także wielu innych znakomitych dj-ów.

Bez wątpienia było to niepowtarzalne wydarzenie. Impreza kierowana była do klubowiczów z całej Polski. Najważniejszą informacją jest fakt, że DJ TIËSTO (najważniejszy dj światowej sceny klubowej) zaprezentował się nam w… UWAGA!! TRZYGODZINNYM SECIE!!! Wszystkich uczestników zabawy, poza cudowną muzyką, oszołomić mogły efekty wizualne, nowoczesna technika, jakość i moc dźwięku oraz doskonała organizacja.

19 listopada 2005 w pięknej Hali Ludowej o godz. 18.00 rozpoczą się „TIËSTO Central Eastern European TOUR 2005”.

HALA LUDOWA, w porównaniu z innymi tego typu obiektami, cechuje się większą pojemnością, jak również i możliwościami technicznymi, które są niezbędne do przeprowadzenia tak ogromnej imprezy wraz z wymogami promotorów zagranicznych, z którymi współpracujemy przy tym evencie.

Dzięki temu np. mogliśmy podwiesić pod kopułą hali specjalne konstrukcje wraz z efektami świetlnymi (tak jak ma to miejsce m.in. w katowickim Spodku) co daje nam dużo większe możliwości stworzenia oprawy na miarę Mistrza. Klubowicze mogli swobodnie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i bez konieczności opuszczania obiektu mieli zapewnione zaplecze gastronomiczne wraz z wszelkimi napojami.

Musicie też wiedzieć, iż polski event Tiësto CEET jest ostatnim koncertem zamykającym jego wschodnio-europejskiego tournee.

 

LINE-UP:

MAIN STAGE:

TIËSTO
ANGELO MIKE
MICHAEL BURIAN
LE BLANC
LUCCA
THORN
MARK SOUND
MARASMUS

HOUSE/PROGRESSIVE:

SONOROUS
BATA BARTEK
TRAVA
CUBE
PETER PAIN
NEEVALD