Tradycją wyczekiwaną przez miłośników dobrej zabawy stały się, jedyne w swoim rodzaju występy ATB. Ten doskonale znany DJ, bardzo chętnie odwiedza nasz kraj. W tym roku event ATB, czyli Andre Tannebergera, odbył się 24 listopada 2007 roku w poznańskiej Hali Arena.

Jak zwykle zaprojektowana została wyjątkowa scenografia uzupełniona bogatą oprawą techniczną – możecie być zatem pewni, że będzie to kolejny wielki show, który na długo zapisze się w Waszej pamięci!

Sam ATB, dzięki swojemu pierwszemu hitowi „9 P.M. ( Till I Come )” stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów świata, utwór ten trafił na pierwsze miejsca na europejskich listach przebojów. Podobnie stało się z utworem  „Don’t Stop”, który przy okazji znalazł się na liście najlepiej sprzedających się singli w Europie.

Andre zyskał wielką popularność i stał się rozpoznawalny, co w tej branży udaje się niewielu artystom. Sukces „trzech uderzeń” („9 P.M.”, „Don’t Stop”, „Killer” ) zainspirował go do nagrania pierwszej płyty „Movin’ Melodie”. Została ona wydana w 1999 roku i okazała się wydarzeniem muzycznym.
W swoim dorobku producenckim ma następujące płyty: „Two Worlds” , dwupłytowy album – „Dedicated”, „Addicted To Music”, „No Silence”, „In the Mix”.
Na listach europejskich królowały takie utwory jak: „Feel Sou”, „Let U Go”, „Hold You”, „You’re Not Alone”, „Let U Go”, „Marrakech”, „Ecstasy” i „Here With Me”.

Oficjalna premiera nowego albumu pod nazwą „Trilogy” miała miejsce 27 kwietnia tego roku, jest to ósmym album w twórczości ATB. Już po trzech tygodniach od premiery krążka okazało się jak wielką popularnością cieszy się muzyka ATB w Polsce. „Trilogy” błyskawicznie zyskała status złotej płyty.
Singlem promującym album był utwór „Renegade”, w którym gościnnie swojego głosu użyczyła Heather Nova.
Wraz ze światową premierą albumu „Trilogy” 27 kwietnia, ATB pojawił się jako jedna z głównych gwiazd wielkiej gali Eska Music Awards w Łodzi. Na uroczystości otrzymał złote i platynowe płyty, potwierdzające niebywałą popularność artysty w naszym kraju.

TIME-TABLE

19:00 Otwarcie drzwi

20:00 – 21:10 Neevald (RMI FM) (house mix) (gość specjalny)
21:10 – 22: 40 Sebastian Sand (light progressive/or trance mix) (gość specjalny)
22:40 – 23:00 wstępnie przygotowany miks wizualny i muzyczny – rozgrzewka dla Andre
23:00 – 04:00 wystep Andre (prawie 1h występ na żywo / 4h setów DJ’skich)
04:00 – 06:00 Super8 & Tab (goście specjalni)

06:00 Koniec imprezy