Armin van Buuren wystąpił 14 maja 2016 w Gdańsku w ramach Armin Only Embrace!
A jednak to prawda! 14 maja 2016 Armin van Buuren ze swoją liczą ekipą produkcyjną przyleciał do Trójmiasta, by po długich latach przerwy zaprezentować polskim klubowiczom wielkie show, które zapamiętamy do końca życia. Warto dodać, że była to pierwsza po holenderskiej edycja. Tournee ‚Armin Only: Embrace’ rozpoczęło się bowiem zaledwie tydzień wcześniej – w Ziggy Dome w Amsterdamie 6 i 7 maja.
Polska edycja tegorocznego Armin Only odbyła się w ultra nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku, która jest wymarzonym miejscem na tego typu potężne przedsięwzięcia. A przy okazji to hala, gdzie nigdy wcześniej nie organizowano elektronicznych eventów na taką skalę.
Pierwsze przecieki o możliwej organizacji ‚Armin Only: Embrace’ w kraju nad Wisłą spowodowały wśród naszych fanów muzyki trance niesamowite poruszenie – już dawno żaden event nie wywołał takiego podniecenia i ekscytacji. A także niedowierzania, bo większość komentatorów  poddawała pod wątpliwość fakt, że Armin Only może się u nas odbyć.
TIME-TABLE

20:00 Otwarcie wejścia na halę

22:00 Otwarcie wejścia na płytę oraz start ‚Club Embrace’
00:00 AO Main Show
04:00 Armin Vinyl set

05:00 Koniec imprezy