O nas

Historia TME Events sięga 2003 roku, kiedy to pasja do muzyki elektronicznej oraz chęć zorganizowania w Polsce wielkich wydarzeń zagościły w umysłach kilku osób. Wielki sukces pierwszych festiwali nie tylko zmotywował nas do ciężkiej pracy, ale pokazał przede wszystkim, że Polacy, to naród kochający dobrą muzykę oraz wspaniałe imprezy.

W ciągu swojej kilkudziesięcioletniej przygody zorganizowaliśmy ponad 100 koncertów, które odwiedziło ponad 1.5 miliona uczestników z ponad 45 krajów. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem prestiżowych, światowych marek w Polsce jak A State Of Trance, Armin Only, Electronic Family, Dreamstate, czy Sensation.

Z każdym wydarzeniem, które organizujemy podwyższamy sobie poprzeczkę, abyście to właśnie Wy, Klubowicze byli w pełni usatysfakcjonowani i wspominali wspaniale przeżyte chwile przez lata.

Kontynuując nasze zaangażowanie w organizację wydarzeń muzycznych przenieśliśmy doświadczenie oraz ogromne pokłady energii na utworzenie jedynego na świecie FHouseWarsaw! Jest to najbardziej prestiżowy Restaurant & Lounge Club w stolicy Polski, a zarazem unikalne miejsce w wyjątkowej oprawie łączące kulturę, modę, muzykę, rozrywkę i biznes. FHouseWarsaw to możliwość dołączenia do 500-tysięcznej społeczności z całego świata!

CEO

PAWEŁ SZWARC

COORDINATOR

ROBERT MICHALSKI

HEAD OF INTERNATIONAL

KATARZYNA STAŃCZYK

INTERNATIONAL DEPARTMENT MANAGER / DREAMSTATE EUROPE BRAND MANAGER

MARIUSZ RÓJ

MARKETING DEPARTMENT 

ANNA WESTFAL


Wybrane poprzednie realizacje