UPPERGROUND POLAND 2024 – MAGIA MUZYCZNA I WIZUALNA

11 maja 2024 roku to data, która zapisze się złotymi zgłoskami w historii muzyki elektronicznej. Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji, projekt Upperground Poland powraca, by ponownie zelektryzować serca fanów w Atlas Arena w Łodzi. ARTBAT, fenomenalny duet, który podbił świat swoim unikalnym brzmieniem, zaprasza na jedyny w swoim rodzaju występ w Polsce w 2024 roku, w towarzystwie starannie wyselekcjonowanych gości.

Wyjątkowość Upperground Poland

Upperground Poland to nie tylko wydarzenie muzyczne. To podróż przez najlepsze dźwięki melodic techno i house, gdzie muzyka w pełnej synergii z wizualnym show przenosi uczestników w niesamowitą podróż sensoryczną. W tym roku obiecujemy, że poziom doznań zostanie podniesiony jeszcze wyżej. Warto wspomnieć, że Atlas Arena w Łodzi zamieni się w przestrzeń, gdzie dźwięk i obraz tworzą niepowtarzalną historię każdego beatu.

Linia artystów, która przyciąga

Gwiazdą wieczoru będzie bez wątpienia ARTBAT, ale to dopiero początek listy artystów, którzy zapewnią niezapomniane wrażenia. Vintage Culture, Massano, Shall Ocin, Fred Lenix oraz Another Life to artyści, którzy z różnych zakątków świata przywożą do Polski swoje unikalne brzmienia. Wsparcie zapewnią również Mickey Dastinz i Mike Konstanty, gwarantując, że każdy moment tego wydarzenia będzie pulsował elektryzującą energią.

Dlaczego warto być częścią Upperground Poland 2024?

Upperground Poland to więcej niż festiwal. To świadectwo siły wspólnoty fanów muzyki elektronicznej, którzy razem tworzą wyjątkową atmosferę. To okazja, by być częścią czegoś większego – doświadczenia, które łączy pasję do muzyki z artystycznym wizualnym spektaklem. W tym roku zapraszamy Was do Łodzi, by wspólnie świętować miłość do muzyki, która przekracza granice i łączy ludzi.

Oczekuj nieoczekiwanego

Przygotujcie się na wydarzenie, które zdefiniuje wasze postrzeganie festiwali muzyki elektronicznej. Z ARTBAT i zaproszonymi gośćmi na czele, Upperground Poland 2024 to obietnica niezapomnianych emocji, niesamowitych doznań i wspomnień, które zostaną z Wami na długo po ostatnim echo beatu.

Zarezerwujcie swoje bilety już dziś i bądźcie częścią tego niezapomnianego wydarzenia. Dołączcie do nas w Łodzi i pozwólcie muzyce prowadzić Was przez noc pełną niespodzianek. Upperground Poland 2024 to nie tylko festiwal – to przeżycie, które zmienia życie. Czekamy na Was 11 maja. Bądźcie gotowi na podróż, która przeniesie Was w inne wymiary doznań muzycznych.

Scroll to Top