Sensation Poland 2018 – news organizacyjny i mapka!

Sensation Poland 2018 odbędzie się już 13 października w mieście Gliwice! Będzie to z pewnością jeden z największych eventów nie tylko tego roku, ale również ostatnich lat, gdyż ta legendarna, holenderska marka powraca do naszego kraju po ośmiu latach. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w nowoczesnej, gliwickiej Arenie. Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Sensation, które tym razem odbędzie się pod nowym hasłem przewodnim: „RISE”.

#MiastoGliwiceZaprasza

TIME-TABLE MAIN STAGE

20:00 – OTWARCIE BRAM
21:00 – 21:50 Gromee
21:50 – 22:50 Mr. White
22:50 – 23:50 Roger Sanchez
23:50 – 00:00 MegaMix
00:00 – 01:00 Fedde Le Grand
01:00 – 02:00 PureNRG LIVE
02:00 – 03:00 Paul van Dyk
03:00 – 04:00 Marco V
04:00 – 05:00 Erick Morillo
05:00 – ZAKOŃCZENIE IMPREZY


Mapka w załączniku. Prosimy o zapoznanie się z nią.

BILETY
Sprzedaż online trwać będzie do soboty, 13  października do godziny 23:59 na stronie Sensation.com.
Aktualnie bilety dostępne są na stronie BILETY SENSATION POLAND 2018.
Bilety będą dostępne w kasach w dniu imprezy. Kasa czynna będzie od godziny 15:00 aż do rana.

Ceny:

– STANDARD: 290 zł,
– GOLDEN: 690 zł,
– DELUXE VIP: 900 zł,
– SKYBOX, 1700 zł za osobę.

Chętnych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za SkyBox:
Kinga Celińska, tel. 602351292
mail: premium@arenagliwice.pl

___________

APLIKACJA WOOV!
Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na Sensation Poland 2018! Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie używana po raz trzeci na polskim evencie!

Ważne informacje organizacyjne:

Otwarcie bram: 
– 20:00 otwarcie szatni,
– 20:00 wejście główne z biletami STANDARD,
– 20:30 wejście z biletami VIP, DELUXE VIP i inne,
– 20:00 media, press.

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków.  Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal.

Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały posiadać swój indywidualny kod otrzymany od danych mediów. Dokument tożsamości również jest wymagany. Po pozytywnej weryfikacji dana osoba dostanie opaskę wraz z kodem, który zostanie zeskanowany przy wejściu głównym.

Przy głównym wejściu A na terenie imprezy masowej znajdować się będzie recepcja oznakowana jako informacja, gdzie osoby szukające pomocy będą mogły ją uzyskać zarówno w języku polskim jak i angielskim.

UBIÓR:
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ WHITE = WHITE. Nie ma więc beżu, szarości, brązu i innych niezależnie od odcienia.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ Białe koszulki z małymi nadrukami innego koloru – OK.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ Akcesoria innego koloru – OK.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ Obuwie innego koloru – OK.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ Białe jeansy – OK.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ Białe szorty – OK.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png ✅ Maksymalnie 10% ubioru może mieć inny kolor niż biały.
Należy pamiętać, że jeśli nie będziecie ubrani na biało – nie wejdziecie na imprezę. Nawet z ważnym biletem. https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f63/1.5/16/26a0.png ⚠️
UWAGA!

Wiele osób ma problem z kupnem białych spodni, mowa zwłaszcza o mężczyznach. Wychodząc naprzeciw temu problemowi postanowiliśmy, że w kasach w dniu imprezy będą dostępne białe kombinezony. Osoby, które posiadają bilet mogą je nabyć w cenie 12 zł, zaś osoby kupujące bilet w kasie nabędą kombinezon w cenie 8 zł. Dostępne rozmiary od M do XXXL. Ilość – 500 sztuk.

Oczywiście, będziecie mogli nabyć również inne, pozostałe ubrania z logotypem Sensation w naszym oficjalnym sklepie. Będą nimi t–shirty, bluzy oraz spodnie. Możecie je zamówić TUTAJ: SKLEP TME!

MERCHANDISE:
Podczas Sensation Poland 2018 będą znajdować się dwa stoiska z gadżetami. Pierwszy na zewnątrz, gdzie będzie można kupić białą odzież na event, z kolei drugi sklep znajdować się będzie już w środku. Będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety typu koszulki, bluzy czy silikonowe opaski, a także płyty CD sygnowane marką Sony Music Poland oraz ProLogic Music.

W poniedziałek, tj. 8 października rozpocznie się przedsprzedaż internetowa gadżetów, które będą do odebrania przed eventem. Link: SKLEP TME

SZATNIE:
Szatnie znajdują się na każdym poziomie z wyłączeniem płyty. Szatnie są płatne i obsługuje je operator hali Gliwice. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Opłaty pobiera operator gliwickiej Areny.

TOALETY:
Na terenie imprezy masowej  znajdują się toalety, które będą bezpłatne.

Wejścia:
WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat!

Wejścia:
– bilety konkursowe: osoby będące na liście konkursowej będą musiały podać swój specjalny kod w kasie, a następnie z otrzymaną opaską muszą udać się do wejścia głównego,
– media/press: brama od ulicy Akademickiej,
– osoby niepełnosprawne: wejście A,
– bilety sektor główny: wejście A,
– bilety SKY BOX: wejście C,
– bilety VIP, DELUXE VIP: wejście C.

Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne oraz medyczne i inne.

CATERING:
Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody.

UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ ŻETONÓW!

Zasady wymiany gotówki na żetony (szczegółowy regulamin znajdziecie na hali, prosimy o zapoznanie się z nim).  

1) Podczas trwania imprezy pod tytułem „Sensation Poland 2018” (13.10.2018) płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami wymienionymi w wyznaczonych i oznaczonych punktach żetonowych.
2) Żetony nie obowiązują na zakup biletów na nasze kolejne eventy. Bilety na te wydarzenia możecie kupić płacąc zarówno gotówką jak i kartą.
3) W punktach żetonowych wymieniamy pieniądze na żetony. Honorujemy karty płatnicze.
4) PASEK ZAWIERA 5 SZT. ŻETONÓW. WARTOŚĆ PASKA ŻETONÓW – 25 ZŁ. Złotówki wymienić można najmniej na 1 pasek = 5 żetonów.
5) Punkty nie przyjmują zwrotu wymienionego i niewykorzystanego żetonu.

PALARNIE:
Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma swoje palarnie.

DEPOZYTY:
Depozyt (szafki depozytowe) znajduje tuż obok zewnętrznego sklepu oraz kas biletowych. Dostępny jest tylko z zewnątrz. Odbiór przedmiotów dostępny dopiero po wyjściu z Areny. W depozycie obowiązuje kontrola bezpieczeństwa wnoszonych rzeczy do depozytu. Koszt: 20 zł.
Regulamin znajduje się przy depozycie.

PARKINGI:
Parkingi obsługiwane są przez operatora Arena Gliwice. Wpływy z parkingów pobiera Arena Gliwice. Parkingi są płatne gotówką na miejscu, ale bilety można nabyć również drogą elektroniczną, LINK: PARKINGI ARENA GLIWICE

Ilość miejsc ograniczona.

TRANSPORT:
Z dworca w Gliwicach jak i z dworca w Katowicach będzie dostępna komunikacja obsługiwana przez GTV BUS z Dworca Głównego w Katowicach oraz Dworca Głównego w Gliwicach.

GLIWICE:
Autobusy kursować będą od godziny 19:00, co 30 minut, aż do 22:00.
Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
CENA: 5 zł płatne gotówką w autobusie.

KATOWICE:
Autobusy kursować będą od godziny 18:30, co 60 minut, aż do 21:30.
Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
CENA: 10 zł płatne gotówką w autobusie.

Wszelkie informacje oraz ceny na fanpage’u GTV PARTY BUS.
Opłaty pobiera GTV Party Bus.

Osoby niepełnosprawne:
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

Leki i inne:
Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki.. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

___________

Dokładny regulamin imprezy znajduje się na TME-EVENT.COM

TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!
Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań Sensation Poland 2018!

FANPAGE FACEBOOK
INSTAGRAM TME